Свободные уши
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Автоматизація ветклініки

Участников: 3

Перейти вниз

Автоматизація ветклініки Empty Автоматизація ветклініки

Сообщение автор vivin Сб Сен 09, 2023 6:19 pm

Мене цікавить пошук програми автоматизації для ветеринарних клінік і аптек. Ми в нашій клініці стикаємося з ростом обсягу роботи, і нам потрібен надійний і функціональний інструмент для оптимізації процесів. Чи можете ви порадити якусь програму, яка допоможе нам з автоматизацією управління клінікою та аптекою? Якщо так, будь ласка, розкажіть більше про її можливості та переваги. Ми шукаємо рішення, яке дозволить нам зберігати дані про пацієнтів, ведення лікарських карток, відстеження запасів медикаментів та багато іншого.

vivin

Сообщения : 15
Дата регистрации : 2023-09-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Автоматизація ветклініки Empty Re: Автоматизація ветклініки

Сообщение автор Edvard Вт Сен 26, 2023 9:34 pm

Так може варто обрати самий простий варіант, думаю має бути щось конкретне
Edvard
Edvard

Сообщения : 42
Дата регистрации : 2023-07-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Автоматизація ветклініки Empty Re: Автоматизація ветклініки

Сообщение автор лина Вт Сен 26, 2023 9:35 pm

Щоб знайти ідеальну програму автоматизації процесів для ветеринарних клінік і аптек, я рекомендую вам ознайомитися з рішенням від Enote Vet https://enote.vet/ . Ця програма вражає своєю функціональністю та зручністю використання. Enote Vet - це потужний інструмент, який дозволить вам ефективно керувати клінікою та аптекою. Вона має вбудовану систему обліку пацієнтів, дозволяє вести детальні медичні записи, рецепти та графік прийому лікарів. Крім того, ви зможете контролювати запаси медикаментів, замовляти їх і відстежувати терміни придатності.

лина

Сообщения : 20
Дата регистрации : 2023-09-01

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения