Свободные уши
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Догляд за обличчям

+4
kuran
Ferry
Анна
Анастасия
Участников: 8

Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Догляд за обличчям

Сообщение автор Анастасия Ср Сен 06, 2023 10:24 am

Підкажіть де можна купити якісні та ефективні доглядові засоби для обличчя?
Анастасия
Анастасия

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-09-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор Анна Чт Сен 07, 2023 4:59 pm

Професійна косметика продається у магазині Froomo, можу Вам порадити звернути увагу на косметику бренду pHarmika Виробник пропонує широкий спектр засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла для різних вікових категорій. До складу своїх засобів виробник додає гіалуронову кислоту, колаген, еластин, витяжки з рослин та інші натуральні інгредієнти. Для будь-якого типу шкіри тут можна підібрати якісний догляд.
Анна
Анна

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-08-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор Ferry Вт Сен 12, 2023 9:11 pm

Вас интересуют интернет-магазины?

Ferry

Сообщения : 22
Дата регистрации : 2023-07-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор Ferry Вт Сен 12, 2023 9:12 pm

Вы можете приобрести средства для ухода за лицом в различных местах, но я предпочитаю заказывать косметику в интернет-магазине профессиональной косметики Culinan. Здесь широкий выбор продукции, в том числе косметика Юдина https://cullinan.com.ua/info/brands/dr_yudina/ . Это косметика которая известна своим качеством и эффективностью. Онлайн-покупки обеспечивают удобство, а также доступ к обзорам и рецензиям, что помогает выбрать наилучшие средства для ухода за кожей вашего лица.

Ferry

Сообщения : 22
Дата регистрации : 2023-07-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор kuran Пн Июн 10, 2024 3:22 pm

Дочка постійно скаржиться на жирну шкіру і часті висипання, що псують її настрій і впевненість у собі. Ми вже пробували кілька різних засобів, але результат не завжди був стабільний. Підкажіть, будь ласка, де можна знайти перевірені лосьйони для підлітків, які реально допомагають?

kuran

Сообщения : 28
Дата регистрации : 2023-11-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор Luter90 Ср Июн 12, 2024 12:54 pm

Бути старшою сестрою - це ніби бути другою мамою. Коли моя молодша сестра зіткнулася з проблемами шкіри, я вирішила допомогти. Замовила для неї лосьйони для підлітків https://totispharma.com/uk/catalog/losony-dlia-podrostkov/ котрі цілком безпечні. Я старанно вибирала продукти, орієнтуючись на якість і натуральний склад. Результати не забарилися - її шкіра стала значно кращою. Сестра щаслива і впевнена у собі. Це приносить мені велику радість.

Luter90

Сообщения : 65
Дата регистрации : 2023-07-27

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор sticky_sky Ср Июн 19, 2024 9:11 am

Анастасия пишет: Підкажіть якісні та ефективні доглядові засоби для обличчя?
Для всех типов кожи подойдут очищающие средства CeraVe Cleansing Foam и мицеллярная вода Bioderma Sensibio. Жирной коже помогут сыворотка The Ordinary Niacinamide и увлажняющий гель Neutrogena Hydro Boost Water Gel. Для сухой кожи хороши сыворотка The Ordinary Hyaluronic Acid и крем CeraVe Moisturizing Cream. Зрелой коже рекомендуются сыворотка The Ordinary Retinol и крем Lauder Revitalizing Supreme. Для защиты от солнца тоже что-то нужно. Плюс, по желанию, лазерная эпиляция на лице (найдите салон, где есть лазеры диодные в Киеве http://primelaser.com.ua/products-category/diodni-lazeri/).

sticky_sky

Сообщения : 3
Дата регистрации : 2023-09-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор валентина Сб Авг 17, 2024 3:12 pm

Мене цікавить космецевтика як альтернатива дорогим салонним процедурам. Чи є на ринку онлайн-магазини, де можна знайти високоякісну космецевтику за адекватними цінами? Хочу почути рекомендації щодо брендів, які варто спробувати, особливо для антивікового догляду.

валентина

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2023-10-30

Вернуться к началу Перейти вниз

Догляд за обличчям Empty Re: Догляд за обличчям

Сообщение автор dimonk Сб Авг 17, 2024 3:52 pm

Я завжди дуже ретельно підходжу до вибору засобів для догляду за шкірою обличчя. Для мене важливо, щоб косметика була не лише ефективною, а й безпечною. Нещодавно дізналася про професійну космецевтику https://www.glymedplus.com.ua/ glymed із США, і це стало справжнім відкриттям. Продукція цієї марки чудово підходить для вирішення проблем, пов’язаних із акне та розацеа, від чого я страждала роками. Особливо радує, що можна замовити ці засоби за доступними цінами, без переплат за бренд. GlymedPlus – це не просто косметика, а професійний підхід до краси та здоров’я шкіри. Я дуже задоволена результатами після використання їхніх засобів, і відчуваю, що моя шкіра дійсно стала здоровішою. Рекомендую цю косметику всім, хто шукає якісні та ефективні рішення для догляду за шкірою.

dimonk

Сообщения : 36
Дата регистрации : 2023-08-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения